רוני – מעסה ארוטי

רוני - מעסה מוסמך, מומחה לעיסוי ארוטי לנשים, תהליכי צמיחה במרחב האינטימי והטנטרי
רוני – מעסה מוסמך, מומחה לעיסוי ארוטי לנשים, תהליכי צמיחה במרחב האינטימי והטנטרי

נעים להכיר, רוני (שזה בעצם רון עם חיבה). אני בשנות הארבעים לחיי, נשוי ואב. מגע היה מאז ומתמיד שפה נוספת עבורי בחיים האישיים והמקצועיים אך העיסוק בעיסוי ארוטי תופס רק חלק קטן מזמני ובשאר הזמן אני עוסק בצילום וביצירה. במהלך השנים התפתחתי דרך שיטות העיסוי הקלאסיות ובמקביל העמקתי והתמקדתי בעולם הארוטיקה, המיניות והטנטרה. שילבתי סוגים של מגע ותהליכים שבאים מהמזרח ומהמערב, ממתודות עתיקות וגישות מודרניות, והוספתי על אלה את הגישה האישית והניסיון שצברתי במהלך אינספור שעות של אינטימיות, קשב וקשר בין אישי עם לקוחותיי. זהו מרכיב חשוב לא פחות מהמגע עצמו. כמעסה בתחום כה רגיש ומיוחד נדרשת ממני רמה מאוד גבוהה של רגישות, הכלה, תפיסה נכונה של מקומי ותפקידי בסיטואציה הייחודית של העיסוי.
אני אוהב את העבודה שלי. אני אוהב את הזכות לגעת בנשים, להעניק להן משהו שהוא גם חוויה וגם לעתים משמעות יותר עמוקה: אולי למידה עצמית, אולי גילוי, התפתחות, העצמה מסוג כלשהו, שחרור מחסמים… 
השקעתי הרבה בהפיכת הביקור אצלי בסטודיו לחוויה בלתי נשכחת בתוך מרחב מפנק ונעים. אני מאמין גדול באווירה, באנרגיה ובסטייט אוף מיינד. כשתכנסי אליי לכאן תעשי מעבר חד מהעולם האקסטטי שבחוץ למסע אל אקסטזה מסוג אחר. מסע אל העונג. אני אוביל אותך לשם. בנסיון, ברגישות, במגע.
במשך כל התהליך: מפנייתך אליי, דרך הגעתך אליי ועד לאחרי העיסוי, את מוגנת בהתנהלות פרטית לחלוטין מצדי. כלקוחה שלי את זוכה למלוא הרגישות המקצועית ואני מחויב לשמירה על הדיסקרטיות.
תוכלי להשיג אותי בטלפון 058-4472766. אם לא עניתי שלחי ווטסאפ / סמס ואחזור אלייך.

כתבה על העיסוי הארוטי של רוני במגזין "את" גליון פסח 2019
כתבה על העיסוי הארוטי של רוני במגזין "את" גליון פסח 2019