רוני – מעסה ארוטי

רוני - מעסה ארוטי לנשים, מטפל במגע ובעונג
עיסוי ארוטי חושני, עיסוי יוני ותהליכי טיפול במגע ועונג. רוני – מעסה אירוטי לנשים

נעים להכיר, רוני. אני בשנות הארבעים לחיי. נוסף על עיסוקי בטיפול במגע אני עוסק ביצירה אמנותית רב תחומית. מגע היה מאז ומתמיד חלק מהשפה שלי. במהלך השנים במקביל לחקר העיסוי הקונבנציונלי העמקתי והתמקדתי בעולם הארוטיקה, המיניות והטנטרה. שילבתי סוגים של מגע ותהליכים שבאים מהמזרח ומהמערב, ממתודות עתיקות וגישות מודרניות, והוספתי על אלה את האינטואיציה והניסיון שצברתי במהלך אינספור שעות של אינטימיות וקשר בין אישי עם לקוחותיי. זהו מרכיב חשוב לא פחות מהמגע עצמו. כמטפל בתחום כה רגיש ומיוחד נדרשת ממני רמה מאוד גבוהה של רגישות, הכלה, תפיסה נכונה של מקומי ותפקידי בסיטואציה הייחודית של הטיפול.
אני אוהב את העבודה שלי. אני אוהב את הזכות לגעת באנשים, להעניק להם משהו שהוא גם חוויה וגם לעתים משמעות יותר עמוקה: אולי למידה עצמית, אולי גילוי, התפתחות, העצמה מסוג כלשהו, שחרור מחסמים.
השקעתי המון חשיבה ומשאבים בהפיכת הביקור אצלי בקליניקה לחוויה בלתי נשכחת בתוך מרחב מאפשר ובטוח. אני מאמין גדול באווירה, באנרגיה ובסטייט אוף מיינד. כשתכנסי אליי לכאן תעשי מעבר חד מהעולם האקסטטי שבחוץ למסע אל אקסטזה מסוג אחר. מסע אל העונג. אני אוביל אותך לשם. בנסיון, ברגישות, במגע.
במשך כל התהליך: מפנייתך אליי, דרך הגעתך לקליניקה ועד לאחרי הטיפול, את מוגנת בהתנהלות פרטית לחלוטין מצדי. כלקוחה שלי את זוכה למלוא הרגישות המקצועית ואני מחויב לשמירה על הדיסקרטיות.
תוכלי להשיג אותי בטלפון 058-4472766. אם לא עניתי שלחי ווטסאפ / סמס / טלגרם ואחזור אלייך.

כתבה על העיסוי הארוטי של רוני במגזין "את" גליון פסח 2019
כתבה על העיסוי הארוטי של רוני במגזין "את" גליון פסח 2019