שאלות ותשובות

היכן אתה מטפל?

אני מטפל בסטודיו מיוחד במיקום מרכזי בעיר רחובות.

האם עיסוי ארוטי ועיסוי טנטרי הם אותו דבר?

קיים בלבול רב בעולם המושגים. למעשה בטנטרה הקדומה אין "עיסוי טנטרי", זוהי המצאה מודרנית. העיסוי שאני מעניק משלב מגוון טכניקות מהמערב ומהמזרח ביניהן בחלק מהמפגשים אלמנטים מעולם הטנטרה, ולפיכך אני לא מציג את העיסוי כטנטרי אלא בראש וראשונה כארוטי: המטרה היא לענג. הדרך לעונג מאוד אינדבידואלית.

האם ישנם גבולות כלשהם בעיסוי ארוטי?

עיסוי ארוטי אינו כולל מגע מיני מלא. כך אני – המעסה – נשאר ממוקד בנתינה והענקה, ואת – המטופלת – יכולה להשתחרר ולהתמסר לעונג ולהנאה שאני מסב לך.
מעבר לכך תתקיים בינינו שיחה מקדימה בה אשאל אותך על העדפותייך והגבולות הנכונים לך.

האם אתה (המעסה) נשאר לבוש במהלך העיסוי?

הלבוש מיותר וזר בטיפול המתאפיין ברמת אינטימיות כה גבוהה. בד"כ אני בלבוש מינימלי במהלך הטיפול.

איך אתה יודע לשמור על גבולות? איך אפשר להיות בסיטואציה כה אינטימית וגם להישאר מקצועי?

שילוב של ניסיון ושל רגישות. את הלקוחה ואני המעסה. אני יודע להישאר עם רגליים על הקרקע גם כשאת עפה גבוה. אני מתורגל בלהיות איתך בתוך המקום המרוגש והמתענג ובו בזמן לשמור על הגבולות ולוודא עבורך שאת נשארת במרחב בטוח ומכבד. במילה אחת: מקצועיות.

האם אני יכולה לגעת בך?

כן. מגע הוא חיבור. את הלקוחה ואני באופן טבעי נשאר ממוקד בלענג אותך, ויחד עם זאת אם תרגישי במהלך המפגש שנכון לך לגעת בי את יכולה. שנינו נישאר בתוך מרחב מכבד וקשוב. חשוב לי שתזהי את ההבדל בין מגע מתוך רצון וצורך טבעי (שזה נפלא ומבורך) לבין מגע לצורך ריצוי (שאין לו מקום בעיסוי הארוטי). זכרי – זו החוויה שלך, בשבילך. הקשיבי פנימה: מה מרגיש לך נכון?

האם בן הזוג יכול להיות נוכח?

לא. העיסוי הארוטי הינו טיפול אינטימי באופיו, וככזה הוא מצריך מקסימום ריכוז ונוכחות הן מצד המעניק (אני) והן מצד המקבלת (את). נוכחותו של בן הזוג אינה מתאימה לאופיו של הטיפול ואינה מתאימה לי כמטפל. אם הנכם מחפשים חוויה זוגית, אפילו שמדובר רק בנוכחות בן הזוג כצופה – אני לא הכתובת הנכונה.

באילו שעות אפשר לקבוע איתך טיפול?

בימי חול בכל שעה. התיאום כמובן מראש ואת יכולה להתכוונן איתי לבוקר, צהרים, ערב, ואפילו לשעות הלילה.
בשישי בערב אינני פנוי. בשבת ניתן לקבוע לשעות הערב.

האם אתה מציע עוד סוגי טיפולים / מפגשים?

כן. את יכולה לקבוע איתי 'סשן ארוטי'. בדומה לעיסוי הארוטי, הוא כולל הענקה של מגע ומרכיבים של עיסוי ארוטי. בנוסף, מאפשר הסשן הארוטי לחקור את עולם הפנטזיות ולחוות דברים חדשים. המרחב הבטוח והקשוב שמתאפשר לך איתי, הוא הבסיס להרפתקה המסקרנת. כמובן שלפני סשן ארוטי מתקיימת שיחה פתוחה בינינו ותיאום ציפיות.
סשן ארוטי מתאים במיוחד ללקוחות חוזרות, לאחר שכבר חוו את העיסוי הארוטי ובנו איתי מערכת אמון ותקשורת.

חשובה לי מאוד היגיינה ותחושה נעימה בשהייה במקום ובמשך העיסוי.

גם לי זה חשוב. כשתכנסי לסטודיו שלי תמצאי את עצמך בתוך מרחב מוקפד, ריחני, שמור ונקי. מיטת העיסוי עוברת חיטוי אחרי כל טיפול ואני עושה שימוש בסדינים חד פעמיים. מגבות עוברות כביסה אחרי כל שימוש. אני בעל תודעה גבוהה להיגיינה ואת בידיים טובות. לשרותך מקלחת חמה ומפנקת בה תוכלי לעשות שימוש לפני ואחרי העיסוי.

האם צריך להתכונן בצורה מסוימת לטיפול?

אני ממליץ לרוקן את שלפוחית השתן ממש לפני תחילת העיסוי וללגום מים. צמידים ושרשראות רצוי להסיר.

רחוק לי להגיע לרחובות, אני מעדיפה שתגיע אליי. אפשר?

אני עובד רק אצלי בסטודיו ברחובות. אינני מגיע לבתים ומלונות.

נתקלתי במישהו אחר שמזדהה בשמך או עושה שימוש בתכנים שפירסמת, מה הקטע?

חשוב להדגיש: אני עובד לבד, אינני מפעיל מטפלים או סניפים נוספים ואין לאף אחד הרשאה ממני להשתמש בתכנים שיצרתי (טקסטים, תמונות או סרטונים). הטלפון בו ניתן ליצור איתי קשר בנוגע לעיסוי ארוטי הוא 058-4472766 ואם נתקלת במספר טלפון אחר מדובר באדם אחר. אם אותו אדם עושה שימוש בתכנים שלי זו עבירה על החוק ואשמח אם תיידעי אותי. הזהרי ממתחזים, וגם ממטפלים שמוצאים לנכון לקדם את עצמם על ידי שימוש בתכנים שייצר מישהו אחר, זה לא מבשר טובות.

כמה זה עולה?

מוזמנת לדף המחירון

ראיתי במחירון שתי אפשרויות; מפגש קצר ומפגש ארוך. מה ההבדלים ביניהם?

בין אם תבחרי במפגש הקצר ובין אם תבחרי בארוך – המטרה שלי להסב לך עונג.
המפגש הקצר בהיותו מוגדר במשך זמן של שעה עד שעה וחצי מאפשר פרק זמן בסיסי שמספיק לתהליך שפיתחתי ודייקתי עם השנים על מנת להכניס אותך לתוך החוויה בהדרגה עד כמה שניתן ולאפשר לך גם לחוות עונג והנאה. זהו העיסוי הארוטי בתצורתו הבסיסית. חוויה מיוחדת ועוצמתית שנשים רבות עברו בהמון הנאה.
המפגש הארוך מאפשר חוויה עמוקה יותר, חקרנית וממושכת יותר. במפגש הארוך, התהליך הבסיסי של העיסוי הארוטי מדורג וממושך יותר, יש יותר זמן לשחרור חסמים וחסימות, יש יותר זמן לטפס למעלה ולהתענג, ויש מספיק זמן גם לחקור את עולם האינטימיות דרך תקשורת, ניסוי, וחוויה של סוגי מגע ועינוג מגוונים יותר. המפגש הארוך מאפשר דרגה גבוהה יותר של ניתוק מהחוץ ו"צלילה" למעמקי החוויה הארוטית.
עדיין מתלבטת איזה מפגש מתאים לך? דברי איתי, נחשוב יחד. 058-4472766

האווירה בתוך חדר העיסוי נעימה ואינטימית, אור נרות רך וחלש, ריח טוב, מוזיקה מרגיעה, וכל מה שצריך בשביל עיסוי אירוטי מפנק ומענג עבורך
האווירה בתוך חדר העיסוי נעימה ואינטימית, אור נרות רך וחלש, ריח טוב, מוזיקה מרגיעה, וכל מה שצריך בשביל עיסוי אירוטי מפנק ומענג עבורך