שאלות ותשובות

היכן הקליניקה נמצאת?

במיקום מרכזי בעיר רחובות.

האם עיסוי ארוטי ועיסוי טנטרי הם אותו דבר?

קיים בלבול רב בעולם המושגים. למעשה בטנטרה הקדומה אין "עיסוי טנטרי", זוהי המצאה מודרנית. העיסוי שאני מעניק משלב מגוון טכניקות מהמערב ומהמזרח ביניהן בחלק מהמפגשים אלמנטים מעולם הטנטרה, ולפיכך אני לא מציג את העיסוי כטנטרי אלא בראש וראשונה כארוטי: המטרה היא לענג. הדרך לעונג מאוד אינדבידואלית.

האם ישנם גבולות כלשהם בעיסוי ארוטי?

כן. עיסוי ארוטי מיועד להענקת מגע ועונג מהמטפל למטופלת. עיסוי ארוטי אינו כולל מגע מיני מלא וזהו גבול ברור ומוחלט.

בהמשך לשאלה הקודמת, אם אני מגיעה לעיסוי ודוקא מתאים לי לזרום ליותר מעיסוי?

אני מעניק עיסוי ארוטי ולא מגע מיני מלא. ככל שזה תלוי בי, אשתדל מאוד שתצאי מהמפגש שמחה ומסופקת, אך כל זאת בתוך הגבולות שהוגדרו לעיל. אין מגע מיני מלא בעיסוי ארוטי.

האם אתה (המעסה) נשאר לבוש במהלך העיסוי?

בשונה מעיסוי רגיל בו נהוג להקפיד על מרחק פיזי בין המטפל והמטופלת, בעיסוי ארוטי המרחק הזה נתפס כמלאכותי ומגביל. ישנן תנועות וסוגי מגע בהם אני עושה שימוש בקרבה גופנית ולפיכך במידה והדבר מתאים לך אהיה במהלך הטיפול בלבוש מינימלי אך לא בעירום מלא.

איך אתה יודע לשמור על גבולות? איך אפשר להיות בסיטואציה כה אינטימית וגם להישאר מקצועי?

שילוב של ניסיון ושל רגישות. את הלקוחה ואני המטפל. אני יודע להישאר עם רגליים על הקרקע גם כשאת עפה גבוה. אני מתורגל בלהיות איתך בתוך המקום המרוגש והמתענג ובו בזמן לשמור על הגבולות ולוודא עבורך שאת נשארת במרחב בטוח ומכבד.

האם אני יכולה להגיע עם מלווה?

כן. פעמים רבות מגיעות אליי נשים עם בן הזוג. כאשר אתם מגיעים כזוג ישנה אפשרות שהמלווה ישב בסמוך אלייך ויצפה בטיפול, או אפילו יהיה מעורב במידה הנכונה לכם. עיסוי בארבע ידיים שתקבלי ממני ומבן זוגך יחד יכול להיות חוויה מרגשת ומעשירה.

באילו שעות אפשר לקבוע איתך טיפול?

בימי חול בכל שעה. התיאום כמובן מראש ואת יכולה להתכוונן איתי לבוקר, צהרים, ערב, ואפילו לשעות הלילה.
בשישי אינני פנוי. בשבת ניתן לקבוע לשעות הערב.

חשובה לי מאוד היגיינה ותחושה נעימה בשהייה במקום ובמשך העיסוי.

גם לי זה חשוב. כשתכנסי לקליניקה תמצאי את עצמך בתוך מרחב מוקפד, ריחני, שמור ונקי. אני בעל תודעה גבוהה להיגיינה ואת בידיים טובות. לשרותך מקלחת חמה ומפנקת בה תוכלי לעשות שימוש לפני ואחרי העיסוי.

רחוק לי להגיע לרחובות, אני מעדיפה שתגיע אליי. אפשר?

אני עובד רק אצלי בקליניקה ברחובות. אינני מגיע לבתים ומלונות.

כמה זה עולה?

כנסי לדף המחירון

האווירה בתוך חדר העיסוי נעימה ואינטימית, אור נרות רך וחלש, ריח טוב, מוזיקה מרגיעה, וכל מה שצריך בשביל עיסוי אירוטי מפנק ומענג עבורך
האווירה בתוך חדר העיסוי נעימה ואינטימית, אור נרות רך וחלש, ריח טוב, מוזיקה מרגיעה, וכל מה שצריך בשביל עיסוי אירוטי מפנק ומענג עבורך