תודות

רוני יקר,
החוויה אתמול על כל גווניה היתה בשבילי לידה מחדש. רציתי להודות לך על המרחב הפיזי והנפשי שהענקת. רק איש עם ד.נ.א קסום יכול לייצר חוויות קסומות.
תודה!
ש.

יומיים אחרי הדבר המענג הזה ואני עדין מנסה להבין איך זר מוחלט יכול לגעת בי בעומקים שלא הכרתי. איך אפשר להשאיר מאחור את הזרות ולהיות הכי קרובה ופתוחה עם מישהו שעד לפני רגע לא ידעתי איך הוא נראה ואיך הוא נוגע. אני יודעת עכשיו שזה אפשרי וזה אפילו לא קשה כמו שחששתי. אני רוצה להודות לך שפתחת לי דלת לעולם שלא ידעתי שקיים ושהענקת לי רמות הנאה שלא חוויתי לפני כן. אתה יודע לגעת ולא פחות חשוב: אתה יודע להיות רגיש וקשוב ולתת תחושה של ביטחון. תודה רבה רבה רוני, אחזור!
ע.

לימדת אותי המון על עצמי… התעוררתי שונה הבוקר… מחכה למפגש הבא…
י.

לרוני היקר,
תודה מקרב לב על חוויה נפלאה שעברנו שנינו אצלך. באנו עם רעיון כללי של עיסוי מענג וסקסי לקרן כשאני צופה ולא תיארנו לעצמנו לאיזו דרגה של הנאה זה יכול להגיע. המקום שלך עושה חשק להתפשט. האירוח והתנאים ברמה. והכי חשוב – אתה מקצועי ומיומן. קרן אומרת שיש לך כנראה כישרון מולד כי פשוט יש לך את זה והיא הרגישה כשנגעת בה שאתה פשוט קורא אותה כאילו אתה מרגיש מה שהיא מרגישה. אם תחליט יום אחד לעשות קורס לעיסוי ארוטי אני הראשון שנרשם. בקרוב יום נישואין, יש מצב שנבוא שוב…
תמשיך לעשות מה שאתה טוב בו. ממליצים ממליצים ממליצים!
קרן ו"אלף" (השושואיסט…)

תדע לך רוני שאני בחורה מאוד חושנית. כשמשהו לא מתחבר לי בחמשת החושים, זה פשוט מפריע לי. ברגעים איתך הכל היה כל כך מושלם. כשאני חווה חוויה אני כזו שחייבת שהכל יהיה מדויק מבחינה חושית, ומהרגע שנכנסתי התחברתי לאווירה של מסתורין. הכל היה כל כך מדויק עבורי מהתאורה המכשפת, למוסיקה המרטיטה ברקע שהעיפה אותי לעולם אחר ולריח האוויר המשכר. זה בדיוק המקום עבורי להיכנס לשחרור אקסטטי. אפילו חטיפי השוקולד הפרוסים על השולחן הוסיפו מתיקות מעודנת לחוויה.
הרגשתי שאני במרתף של קתדרלה עתיקה באווירה מכושפת, אי שם באיזו אגדה. אפילו עכשיו כשאני כותבת לך, אני מרגישה גלי עונג שעולים בי. כל מגע שלך הרטיט, ליטף, נגע, הרגיע והעיר זרמי מיניות ופרצי אורגזמה. הגוף שלי זרם מעצמו לאקסטזה והזמן הרגיש שעצר מלכתץ זו הייתה חוויה מיוחדת.
אז…
תודה על גלי הנאה שהרטיטו את גופי, ועל חוויה שליטפה את נשמתי.
תודה על שאפשרת לי להיפתח ולהרגיש נוח באווירה, ולהתחבר לעצמי.
והדבר שהכי מקסים שבסוף אפילו צחקנו, מה שתיבל את כל החוויה לכל כך טבעית.
לסיכום, ריחוף אמיתי.
מ.

רוני יחיד ומיוחד
אני יודעת שלרוב מגיעים אליך בשביל "גוד טיים" וזה טוב ויפה, אבל הבחירה שלי לבוא לעיסוי אירוטי לוותה בהמון חששות. שנים של הדחקה מינית והתנזרות כמעט מוחלטת ממין הפכו אותי ל "א-מינית" לפחות ככה חשבתי. האמת שלא האמנתי שיהיה לי אומץ לבוא. החברה שדחפה אותי להגיע ידעה כנראה על מה היא מדברת כי היא התעקשה ממש שאבוא אליך. אני עוד מעכלת את החוויה המיוחדת שהענקת לי. בשבילי זה היה להוכיח לעצמי שאני מסוגלת להרגיש ושאני יכולה להיות נורמלית. שעוד יש לי את זה. קיבלתי הרבה יותר ממה שציפיתי. ציידת אותי בכלים ממשיים, לימדת אותי על העונג שלי ועל שחרור וקבלה. אני לא חושבת שאי פעם הייתי מגיעה לזה לבד או בזוג, הייתי צריכה אותך כגורם חיצוני ומקצועי שתעזור לי, שתראה לי את הדרך ושתיקח אותי לשם. עשית את זה בענק. אתה אולי לא מודע לכך אבל אתה חבל ההצלה שלי מהשיממון המיני בו הייתי עד שהגעתי אליך. תודה שהדלקת בי להבה.
ל.

משהו שכל אישה בוגרת חייבת לעצמה, נקודה. אתה ללא ספק המשבצת הכי חשובה ביומן שלי, והיומן שלי עמוס…
ע.

וואו! מה זה היה?? הטרפת אותי.
לא האמנתי שאגמור ככה אי פעם. לא ידעתי שזה יתכן.
אני עדיין ברעידות. כל הגוף שלי בגלים מטורפים.
איך נוחתים עכשיו? אני בכלל לא רוצה לנחות.
אני רוצה לחזור שוב לאותו החדר ואותה המיטה ולהתמסר למגע שלך.
היה אדיר!
ד.

רציתי להודות לך מאוד על היום. אני עדיין על מצב רטט…

רוני היקר,
אני לא בטוחה שיש מילים חזקות ומדויקות מספיק כדי לתאר את מה שגרמת לי להרגיש היום.
ברגע שנכנסתי לסטודיו שלך ידעתי שקיבלתי את ההחלטה הנכונה.
כל הפחדים שלי נעלמו כשראיתי אותך. אתה ג'נטלמן אמיתי עם יכולות מדהימות לתת בלי לצפות לשום דבר בתמורה.
באשר לעיסוי עצמו …..תשוקה ועדינות וכל זה תמיד מקצועי. פתחת לי גלקסיה של עונג שחשבתי שאיבדתי מזמן.
אני שמחה שבטחתי בתחושות בטן שלי ואפשרתי לעצמי חוויה נפלאה שכזאת.
תודה על מי שאתה ומה שנתת לי, אין לי ספק שנפגש שוב!
ק.