סקרנית?

ברוכה הבאה 🙂

אם את קוראת את הדף הזה סימן שאת כבר מכירה אותי ואת הסטודיו, את באה מקרוב, מבפנים. וכעת… כעת את עומדת להתוודע למשהו חדש שאני משיק בימים אלה: האתר הזה, שמנגיש את העיסוק החדש שלי, לצד העיסוק בצילום שכמובן יימשך.

תמיד הייתי איש של מגע… בעבר עברתי הכשרות שונות ומגוונות בתחומי העיסוי והמגע ולאורך השנים שימרתי ושיפרתי את המיומנויות הללו. בשנים האחרונות בתהליך מתמיד של העמקה לתוך הארוטיקה והמיניות הבשיל בי הרצון לחבר את כל הנסיון שרכשתי לאיזשהו תהליך טיפולי שעוסק בעונג. שעות אינספור של אינטימיות ומיניות בסשנים של הסטודיו איפשרו לי לבוא לתוך זה בשל, בטוח, מנוסה. צללתי לשעות, ימים ושבועות של למידה ותירגול והכל התחבר יחד.

מזה מספר חודשים שאני מתנסה בהענקת עיסוי ארוטי לנשים. מדובר בסשן מענג, אינטימי, מלא באווירה, בהקשבה ובמגע עליו תוכלי לקרוא בהרחבה באתר הזה. הפידבקים גורמים לי להבין שאני במשבצת הנכונה, שיש לי מה לתת, מה להעניק, ושאני אוחז במיומנויות הנכונות, אותן אני ממשיך לפתח.

הפניתי אותך לעמוד הזה כדי שתוכלי לקרוא עוד מידע באתר, לחוות דעה, וללחוש על השירות החדש גם לחברות או מכרות שיכולות להנות ממנו.

לפני שאזמין אותך לנווט בתפריט האתר רציתי להדגיש כמה נקודות:

  • עיסוי ארוטי אינו כולל סקס מלא. מדובר בסשן תחום בגבולות, מקצועי ובטוח.
  • בשלב זה אינני מפרסם את השרות בתפוצה רחבה למכריי. בחרתי בך כחלק מקבוצת לקוחות וחברות שלי ושל הסטודיו. באתר אני מופיע כ״רוני״ ומספר הטלפון אינו המספר הרגיל שלי. אם את מעבירה המלצה הלאה, אנא השתמשי בפרטים שבאתר ולא בטלפון המוכר לך מהסטודיו.
  • אם תרצי לקבוע סשן עיסוי ארוטי לעצמך את זכאית להנחה של 100 ₪ לסשן קצר ו 200 ₪ לסשן ארוך (ממליץ על הארוך, חד משמעית 🙂 )
  • בחודשים אוגוסט-ספטמבר, אם תפני אליי חברה שתגיע לעיסוי ארוטי, תהיי זכאית לעיסוי ארוטי חינם לעצמך! אשמח מאוד להפניות, כגון חברה או מישהי קרובה שזה ממש מתאים לה, בכללי או ספציפית בימים אלה.
  • אשמח להערות והארות. דבר אחד שבהחלט חסר כרגע באתר זה תמונות. מבטיח שהסנדלר לא יילך יחף… בקרוב יצולם טיפול לדוגמא ויש מקום לעוד מתנדבת אחת שמעוניינת בעיסוי ארוטי חינם בתמורה לצילום ופירסום התמונות באתר, ללא פנים כמובן.
  • מוכנה? סקרנית? בראש הדף תמצאי את תפריט האתר… מוזמנת לצלול … מוזמנת להתענג.

בחיבוק ומגע,

רון(י)