שאלות ותשובות

היכן אתה מטפל?

אני מטפל בסטודיו מיוחד במיקום מרכזי בעיר רחובות.

האם ישנם גבולות כלשהם בעיסוי ארוטי?

עיסוי ארוטי אינו כולל מגע מיני מלא. כך אני – המעסה – נשאר ממוקד בנתינה והענקה, ואת – המטופלת – יכולה להשתחרר ולהתמסר לעונג ולהנאה שאני מסב לך.

אני עדיין לא בטוחה שהבנתי לגמרי מה זה עיסוי ארוטי ולאילו סוגי מגע אני אמורה לצפות בהשוואה למסאג' רגיל.

עוד לפני שאת מגיעה אליי מתקיימת בינך וביני תקשורת מקדימה בה אני מבקש ללמוד ממך מה את מחפשת בחוויה הזו ואילו דגשים נכונים לך. תוכלי לשאול אותי כל שאלה ותקבלי תשובות ברורות, וגם אני אשאל אותך מספר שאלות שיעזרו לשנינו ליצור מרחב מכבד ומתואם, נקודת פתיחה טובה לחוויה הארוטית.

האם אתה (המעסה) נשאר לבוש במהלך העיסוי?

הלבוש מיותר וזר בטיפול המתאפיין ברמת אינטימיות כה גבוהה ובד"כ אני בלבוש מינימלי במהלך הטיפול. אם את מעדיפה שאהיה עירום לגמרי, אמרי לי.

איך אתה יודע לשמור על גבולות? איך אפשר להיות בסיטואציה כה אינטימית וגם להישאר מקצועי?

שילוב של ניסיון ושל רגישות. את הלקוחה ואני המעניק. אני יודע להיות איתך בתוך המקום המרוגש והמתענג ובו בזמן לשמור על הגבולות המוסכמים ועל קיומו של מרחב בטוח ומכבד.

האם אני יכולה לגעת בך?

כן. מגע הוא חיבור. את הלקוחה ואני באופן טבעי נשאר ממוקד בלענג אותך, ויחד עם זאת אם תרגישי במהלך המפגש שנכון לך לגעת בי את יכולה ומוזמנת. שנינו נישאר בתוך מרחב מכבד וקשוב. חשוב לי שתזהי את ההבדל בין מגע מתוך רצון וצורך טבעי (שזה נפלא ומבורך) לבין מגע לצורך ריצוי (שאין בו צורך בעיסוי הארוטי). זכרי – זו החוויה שלך, בשבילך. הקשיבי פנימה: מה מרגיש לך נכון?

האם עיסוי ארוטי ועיסוי טנטרי הם אותו דבר?

קיים בלבול רב בעולם המושגים. למעשה בטנטרה הקדומה אין "עיסוי טנטרי", זוהי המצאה מודרנית. החוויה שאני מעניק משלבת מגוון טכניקות מהמערב ומהמזרח ביניהן בחלק מהמפגשים אלמנטים מעולם הטנטרה, ולפיכך אני לא מציג את העיסוי כטנטרי אלא בראש וראשונה כארוטי: המטרה היא לענג. הדרך לעונג מאוד אינדבידואלית.

האם אני יכולה לחוות שפיכה נשית במהלך העיסוי הארוטי?

שפיכה נשית היא תופעה מיוחדת המסקרנת נשים רבות. אקדים ואומר שלא כל הנשים יחוו שפיכה כחלק מהגירוי המיני או האורגזמה. השפיכה הנשית היא תוצאה של שילוב של כמה גורמים: רמת ואופי הגירוי הפיזי בו את מצויה, רמת השחרור המנטלי, המיומנות והנסיון של מי שמענג אותך, והמון המון רגישות וקשב לדקויות. אף על פי ששפיכה היא פעמים רבות התרחשות ספונטנית (ונפלאה), אם הנושא מעניין אותך כדאי שתצייני זאת בתקשורת המוקדמת איתי. זה עשוי להעלות את הסבירות להצלחת החוויה.

האם בן הזוג יכול להיות נוכח?

לא. העיסוי הארוטי הינו טיפול אינטימי באופיו, וככזה הוא מצריך מקסימום ריכוז ונוכחות הן מצד המעניק (אני) והן מצד המקבלת (את). נוכחותו של בן הזוג אינה מתאימה לאופיה של החוויה ואינה מתאימה לי כמטפל. אם הנכם מחפשים חוויה זוגית, אפילו שמדובר רק בנוכחות בן הזוג כצופה – אני לא הכתובת הנכונה.

באילו שעות אפשר לקבוע איתך טיפול?

בימי חול בכל שעה. התיאום כמובן מראש ואת יכולה להתכוונן איתי לבוקר, צהרים, ערב.
בשישי בערב – לא עובד. בשבת ניתן לקבוע לשעות הערב.
בשעות הלילה אינני מטפל ואינני זמין טלפונית. ניתן לשלוח ווטסאפ ואחזור אלייך בבוקר.

חשובה לי מאוד היגיינה ותחושה נעימה בשהייה במקום ובמשך העיסוי.

גם לי זה חשוב. כשתכנסי לסטודיו שלי תמצאי את עצמך בתוך מרחב מוקפד, ריחני, שמור ונקי. מיטת העיסוי עוברת חיטוי אחרי כל טיפול ואני עושה שימוש בסדינים חד פעמיים. מגבות ובדים עוברים כביסה אחרי כל שימוש. אני בעל תודעה גבוהה להיגיינה ואת בידיים טובות. לשרותך מקלחת חמה ומפנקת בה תוכלי לעשות שימוש לפני ואחרי העיסוי. יש לך שאלות נוספות הנוגעות לעניין? שלחי לי בהודעה.

האם צריך להתכונן בצורה מסוימת לטיפול?

אני ממליץ לרוקן את שלפוחית השתן ממש לפני תחילת העיסוי ולשתות מים. רצוי להסיר שרשראות וצמידים.

רחוק לי להגיע לרחובות, אני מעדיפה שתגיע אליי. אפשר?

אני עובד רק אצלי בסטודיו ברחובות. אינני מגיע לבתים ומלונות.

נתקלתי במישהו אחר שמזדהה בשמך או עושה שימוש בתכנים שפירסמת, מה הקטע?

חשוב להדגיש: אני עובד לבד, אינני מפעיל מטפלים או סניפים נוספים ואין לאף אחד הרשאה ממני להשתמש בתכנים שיצרתי (טקסטים, תמונות או סרטונים). הטלפון בו ניתן ליצור איתי קשר בנוגע לעיסוי ארוטי הוא 058-4472766 ואם נתקלת במספר טלפון אחר מדובר באדם אחר. אם אותו אדם עושה שימוש בתכנים שלי זו עבירה על החוק ואשמח אם תיידעי אותי. הזהרי ממתחזים, וגם ממטפלים שמוצאים לנכון לקדם את עצמם על ידי שימוש בתכנים שייצר מישהו אחר, זה לא מבשר טובות.

כמה זה עולה?

מוזמנת לדף המחירון

ראיתי במחירון  אפשרות למפגש קצר ומפגש ארוך. מה ההבדלים ביניהם?

בשתי התצורות של המפגשים – המטרה שלי להסב לך עונג.
המפגש באורך הרגיל בהיותו מוגדר במשך זמן של שעה עד שעה וחצי מאפשר פרק זמן בסיסי שמספיק לתהליך שפיתחתי ודייקתי עם השנים על מנת להכניס אותך לתוך החוויה בהדרגה עד כמה שניתן ולאפשר לך גם לחוות עונג והנאה. זהו העיסוי הארוטי בתצורתו הבסיסית. חוויה מיוחדת ועוצמתית שנשים רבות עברו בהמון הנאה.
המפגש הארוך מאפשר חוויה עמוקה יותר, חקרנית וממושכת יותר. במפגש הארוך, התהליך הבסיסי של העיסוי הארוטי מדורג וממושך יותר, יש יותר זמן לשחרור חסמים וחסימות, יש יותר זמן לטפס למעלה ולהתענג, ויש מספיק זמן גם לחקור את עולם האינטימיות דרך תקשורת, ניסוי, וחוויה של סוגי מגע ועינוג מגוונים יותר. המפגש הארוך מאפשר דרגה גבוהה יותר של ניתוק מהחוץ ו"צלילה" למעמקי החוויה הארוטית.
עדיין מתלבטת איזה מפגש מתאים לך? דברי איתי, נחשוב יחד. 058-4472766

האווירה בתוך חדר העיסוי נעימה ואינטימית, אור נרות רך וחלש, ריח טוב, מוזיקה מרגיעה, וכל מה שצריך בשביל עיסוי אירוטי מפנק ומענג עבורך
האווירה בתוך חדר העיסוי נעימה ואינטימית, אור נרות רך וחלש, ריח טוב, מוזיקה מרגיעה, וכל מה שצריך בשביל עיסוי אירוטי מפנק ומענג עבורך