שאלות ותשובות

היכן אתה מטפל?

אני מטפל בסטודיו מיוחד בעיר רחובות.
אני לא מקבל לקוחות כעת, עמכן הסליחה ☺

למרות זאת, השאלות והתשובות הבאות מושארות פה כמידע על השקפותיי והתיחסותי לשאלות שנשאלתי פעמים רבות ולכן יתכן שתמצאי אותן שימושיות כשתמשיכי בחיפושייך אחר עיסוי ארוטי או טיפולים אחרים הקשורים בעונג ובאינטימיות.
חדש בבלוג: שאלות ותשובות בהרחבה. מוזמנות לשלוח כל שאלה הנוגעת לתחומי המיניות, מגע, אינטימיות וכו'. אני אענה במסגרת פוסטים בבלוג  המופיע כאן בתפריט האתר.
שאלות יש להפנות בווטסאפ: 058-4472766

האם ישנם גבולות כלשהם בעיסוי ארוטי?

עיסוי ארוטי אינו כולל מגע מיני מלא. כך אני – המעסה – נשאר ממוקד בנתינה והענקה, ואת – המטופלת – יכולה להשתחרר ולהתמסר לעונג ולהנאה שאני מסב לך.

האם אתה (המעסה) נשאר לבוש במהלך העיסוי?

הלבוש מיותר וזר בטיפול המתאפיין ברמת אינטימיות כה גבוהה ובד"כ אני בלבוש מינימלי במהלך הטיפול.

איך אתה יודע לשמור על גבולות? איך אפשר להיות בסיטואציה כה אינטימית וגם להישאר מקצועי?

שילוב של ניסיון ושל רגישות. את הלקוחה ואני המעניק. אני יודע להיות איתך בתוך המקום המרוגש והמתענג ובו בזמן לשמור על הגבולות המוסכמים ועל קיומו של מרחב בטוח ומכבד.

האם אני יכולה לגעת בך?

כן. מגע הוא חיבור. את הלקוחה ואני באופן טבעי נשאר ממוקד בלענג אותך, ויחד עם זאת אם תרגישי במהלך המפגש שנכון לך לגעת בי את יכולה ומוזמנת. שנינו נישאר בתוך מרחב מכבד וקשוב. חשוב לי שתזהי את ההבדל בין מגע מתוך רצון וצורך טבעי (שזה נפלא ומבורך) לבין מגע לצורך ריצוי (שאין בו צורך בעיסוי הארוטי). זכרי – זו החוויה שלך, בשבילך.

האם אני יכולה לחוות שפיכה נשית במהלך העיסוי הארוטי?

שפיכה נשית היא תופעה מיוחדת המסקרנת נשים רבות. אקדים ואומר שלא כל הנשים יחוו שפיכה כחלק מהגירוי המיני או האורגזמה. השפיכה הנשית היא תוצאה של שילוב של כמה גורמים: רמת ואופי הגירוי הפיזי בו את מצויה, רמת השחרור המנטלי, המיומנות והנסיון של מי שמענג אותך, והמון רגישות וקשב לדקויות. אף על פי ששפיכה היא פעמים רבות התרחשות ספונטנית (ונפלאה), אם הנושא מעניין אותך כדאי שתצייני זאת בתקשורת המוקדמת איתי. זה עשוי להעלות את הסבירות להצלחת החוויה. מוזמנת לקרוא פוסט שכתבתי אודות השפיכה הנשית

האם בן הזוג יכול להיות נוכח?

לא. העיסוי הארוטי הינו טיפול אינטימי באופיו, וככזה הוא מצריך מקסימום ריכוז ונוכחות הן מצד המעניק (אני) והן מצד המקבלת (את). נוכחותו של בן הזוג אינה מתאימה לאופיה של החוויה ואינה מתאימה לי כמטפל. אם הנכם מחפשים חוויה זוגית, אפילו שמדובר רק בנוכחות בן הזוג כצופה – אני לא הכתובת הנכונה.

חשובה לי מאוד היגיינה ותחושה נעימה בשהייה במקום ובמשך העיסוי.

גם לי זה חשוב. כשתכנסי לסטודיו שלי תמצאי את עצמך בתוך מרחב מוקפד, ריחני, שמור ונקי. מיטת העיסוי מחוטאת ואני עושה שימוש בסדינים חד פעמיים. מגבות ובדים עוברים כביסה אחרי כל שימוש. אני בעל תודעה גבוהה להיגיינה ואת בידיים טובות. לשרותך מקלחת חמה ומפנקת בה תוכלי לעשות שימוש לפני ואחרי העיסוי.

כמה זה עולה? *

המחיר לעיסוי ארוטי של כשעה: 400 ש"ח
המחיר למפגש ארוך של כשעתיים: 700 ש"ח
* המחירים למידע בלבד כיוון שאינני מקבל לקוחות כעת

נתקלתי במישהו אחר שמזדהה בשמך או עושה שימוש בתכנים שפירסמת, מה הקטע?

חשוב להדגיש: אני עובד לבד, אינני מפעיל מטפלים או סניפים נוספים ואין לאף אחד הרשאה ממני להשתמש בתכנים שיצרתי (טקסטים, תמונות או סרטונים). הטלפון בו ניתן ליצור איתי קשר בנוגע לעיסוי ארוטי הוא 058-4472766 ואם נתקלת במספר טלפון אחר מדובר באדם אחר. אם אותו אדם עושה שימוש בתכנים שלי זו עבירה על החוק ואשמח אם תיידעי אותי. הזהרי ממתחזים, וגם ממטפלים שמוצאים לנכון לקדם את עצמם על ידי שימוש בתכנים שייצר מישהו אחר, זה לא מבשר טובות.