תודות

רוני יקר,
החוויה אתמול על כל גווניה היתה בשבילי לידה מחדש. רציתי להודות לך על המרחב הפיזי והנפשי שהענקת. רק איש עם ד.נ.א קסום יכול לייצר חוויות קסומות.
תודה!
ש.

נוהגת הביתה אחרי המפגש הכי הזוי שהיה לי בחיים, חיוך מרוח על הפנים והרגליים לא מפסיקות לרעוד (חושבת שזה אומר הכל). תודה לך על שהענקת כ"כ הרבה מעצמך, תודה שלא ויתרת והענקת לי את החווייה המדהימה הזו (זה היה עונג ברמה אחרת) ותודה לבעלי שנתקל בכתבה והציע את הרעיון הזה! תודה לי שהיה לי האומץ ולא ויתרתי לעצמי!
ר.

תודה על החוויה, תודה על הרגישות, תודה על ההבנה ותודה שאפשרת לי לחוות את עצמי כפי שלא חוויתי מעולם. עדיין מרחפת ♥.

רוני הכל מתחיל לחזור אליי בצעדים קטנים למחשבות, מתגלגל לי כמו סרט שהוא חלום וגם המילים מתחילות לצאת לאט לאט בצורה מדויקת, אז זה הזמן לכתוב – הרגשתי שאתה שם לגמרי בכל שנייה, דואג למעטפת שיוצרת בועה שרק בתנאים כאלו יכולה להיות מציאותית. מעבר לעונג העצום שהרגשתי ובתור מישהי שחוותה כל מיני חוויות מיניות זה לא דומה לכלום מוכר. כנראה שלימדת אותי מחדש איך זה אמור להרגיש… ללא ספק זה קיים בתוכי ורק חיכה שמישהו יצליח לעשות את זה. מעבר לזה אני מרגישה חיה! כאילו שדאגת להחיות כל חלק וחלק בגוף שלי בצורה כל כך מדויקת ונכונה. שהייתי צריכה אותך קצת מרחוק – הבנת, כשרציתי להרגיש את זה עמוק – ישר ידעת, כשחיפשתי חום שיעטוף את כל סערת החושים שהשתלטה עליי – גם שם פעלת בצורה מדויקת וכשרציתי לעוף גבוה טיפסת איתי עד למעלה ודאגת גם לנחיתה נעימה ורכה… הזרמים בגוף עוד קיימים ובועטים ממש מבפנים החוצה, חיפשתי מישהו שיעיף אותי לאזור של תחושה, אדרנלין וטירוף חושים וככה כל הגוף שלי מרגיש עד עכשיו. כנראה שאף מילה שאבחר בה לא תתאר את התחושה המדויקת, כנראה שרק אישה שחוותה את זה תצליח להבין, אבל תהיה בטוח שאתה לגמרי על זה 🙂 אז תודה לך שהיית שם לגמרי ותודה לי על הזדמנות מדהימה לחוות זאת יחד איתך.
א.

אין לי באמת את המילים שתבין מה אתה נותן לי להרגיש!
תודה על הזכות לבוא, להכיר, להרגיש, לשחרר וממש להתמסר!
תודה שאתה מקבל את השליטה עם המון רגישות, הבנה, ומלא מלא נתינה!
תודה
מ.

רוני
אז נניח בצד את העובדה שלבשתי את החולצה הפוך…
ניסיתי להשלים שעות שינה… אבל הראש מרחף משחזר… הרחם מתכווץ… הברכיים נזכרות ברעידות… רציתי לאמר שוב תודה על טעינת הגוף והנשמה באנרגיות להמשך!
תודה!!!
ס.

… בכל פעם שאני מגיעה, אני לגמרי מרגישה שאתה רואה אותי. זה בדברים הקטנים שאתה כל כך מפליא לתת להם מקום.
ק.

אני בהיי כזה, תחושה מוזרה של כיף ורצון של עוד. וגם נפתח לי החשק לבטוח באנשים, מה שלא היה לי עד עכשיו מאז הפגיעה שעברתי… אין לי מילים איך להודות לך על זה.
י.

לימדת אותי המון על עצמי… התעוררתי שונה הבוקר… מחכה למפגש הבא…
י.

…סוף סוף הצלחתי לגמור עם מישהו, מה שתמיד אני מצליחה רק כשאני לבד. אתה בן אדם חכם עם הרבה ידע ונסיון.
ט.

היי רוני
הגעתי אליך עם לא מעט חששות ושאלות, לא הייתי בטוחה שאוכל להשתחרר ופשוט לזרום ולהנות
אבל מהרגע שהגעתי אתה היית זה שנתן לי את ההרגשה הכי נעימה והכי נוחה שיש וכבר בהתחלה הרגשתי הקלה.
העיסוי היה הדבר הכי טוב שעשיתי עבור עצמי בשנים האחרונות, הצלחתי להשתחרר מכל המחשבות ופשוט להיכנע למגע ידך שהם קסם, מענגות ומלטפות בצורה שלעולם לא נגעו בי.
העברת בי רטט שעד עכשיו מורגש, הגמירות היו אחת יותר טובה מהשניה, התמכרתי להרגשה הזאת שפתאום יש מישהו שחושב רק על איך לגרום לי להנות ואני לא צריכה לחשוב על כלום, זו אחת התחושות היותר נעימות והטובות שאפשר להרגיש עם גבר שרק לפני דקותיים פגשתי לראשונה.
הפתעתי את עצמי והופתעתי יותר מרמת הריגוש וההנאה והתחושה שעברה לי בגוף במשך כל העיסוי ואחריו. ואתה בעצמך אדם מקסים עם המון משמעת עצמית שמעניקה תחושה של ביטחון וגורמת לי לרצות להגיע שוב ושוב…
תודה רוני על זמן קצוב שגרם לי לעוף ולחייך כל היום, אני לא מאמינה שאני עדיין מעבירה את הכל במחשבות בראש ועובר בי רטט כאילו אני על מיטת העיסוי שוב.
בהחלט אמליץ ואומר שכל אחת שאוהבת את עצמה שנמצאת במקום שמאפשר לה להגיע שללא ספק תגיע כי זה נטו הנאה וזמן של התנתקות מהעולם והתחברות לעצמך לגוף שלך ולנשמה שלך!
תודה….
ד.

יומיים אחרי הדבר המענג הזה ואני עדין מנסה להבין איך זר מוחלט יכול לגעת בי בעומקים שלא הכרתי. איך אפשר להשאיר מאחור את הזרות ולהיות הכי קרובה ופתוחה עם מישהו שעד לפני רגע לא ידעתי איך הוא נראה ואיך הוא נוגע. אני יודעת עכשיו שזה אפשרי וזה אפילו לא קשה כמו שחששתי. אני רוצה להודות לך שפתחת לי דלת לעולם שלא ידעתי שקיים ושהענקת לי רמות הנאה שלא חוויתי לפני כן. אתה יודע לגעת ולא פחות חשוב: אתה יודע להיות רגיש וקשוב ולתת תחושה של ביטחון. תודה רבה רבה רוני, אחזור!
ע.

היה לי פשוט תענוג אלוהי הבוקר! אני חושבת שחוויתי הארה… אני בודהה קטנה עכשיו… היה באמת טוב! תודה לך על הכל, זו באמת שליחות להרגיע עוד אישה ביקום הזה.
ס.

רוני היקר, חייבת להגיד לך שוב שאתה קודם כל בנאדם מאוד נוח ונעים. גם יש לך את האצבעות הכי עדינות שפגשתי.
… בעיקר מבינה יותר מה גורם לי לעונג.
תודה רבה על אתמול!! היה לי ממש כיף להשתחרר!
א.

אף על פי שאני אישה של מילים קשה לי לתאר… אנרגיה עוטפת לצד תחושות פיזיות של המגע עצמו בבשר החי, כאילו הוא עדיין כאן. תודה על חוויה חושית מהנה במיוחד, אתה לא מבין כמה אתה נוכח.
י.

תדע לך רוני שאני בחורה מאוד חושנית. כשמשהו לא מתחבר לי בחמשת החושים, זה פשוט מפריע לי. ברגעים איתך הכל היה כל כך מושלם. כשאני חווה חוויה אני כזו שחייבת שהכל יהיה מדויק מבחינה חושית, ומהרגע שנכנסתי התחברתי לאווירה של מסתורין. הכל היה כל כך מדויק עבורי מהתאורה המכשפת, למוסיקה המרטיטה ברקע שהעיפה אותי לעולם אחר ולריח האוויר המשכר. זה בדיוק המקום עבורי להיכנס לשחרור אקסטטי. אפילו חטיפי השוקולד הפרוסים על השולחן הוסיפו מתיקות מעודנת לחוויה.
הרגשתי שאני במרתף של קתדרלה עתיקה באווירה מכושפת, אי שם באיזו אגדה. אפילו עכשיו כשאני כותבת לך, אני מרגישה גלי עונג שעולים בי. כל מגע שלך הרטיט, ליטף, נגע, הרגיע והעיר זרמי מיניות ופרצי אורגזמה. הגוף שלי זרם מעצמו לאקסטזה והזמן הרגיש שעצר מלכת. זו הייתה חוויה מיוחדת.
אז…
תודה על גלי הנאה שהרטיטו את גופי, ועל חוויה שליטפה את נשמתי.
תודה על שאפשרת לי להיפתח ולהרגיש נוח באווירה, ולהתחבר לעצמי.
והדבר שהכי מקסים שבסוף אפילו צחקנו, מה שתיבל את כל החוויה לכל כך טבעית.
לסיכום, ריחוף אמיתי.
מ.

רוני יחיד ומיוחד
אני יודעת שלרוב מגיעים אליך בשביל "גוד טיים" וזה טוב ויפה, אבל הבחירה שלי לבוא לעיסוי אירוטי לוותה בהמון חששות. שנים של הדחקה מינית והתנזרות כמעט מוחלטת ממין הפכו אותי ל "א-מינית" לפחות ככה חשבתי. האמת שלא האמנתי שיהיה לי אומץ לבוא. החברה שדחפה אותי להגיע ידעה כנראה על מה היא מדברת כי היא התעקשה ממש שאבוא אליך. אני עוד מעכלת את החוויה המיוחדת שהענקת לי. בשבילי זה היה להוכיח לעצמי שאני מסוגלת להרגיש ושאני יכולה להיות נורמלית. שעוד יש לי את זה. קיבלתי הרבה יותר ממה שציפיתי. ציידת אותי בכלים ממשיים, לימדת אותי על העונג שלי ועל שחרור וקבלה. אני לא חושבת שאי פעם הייתי מגיעה לזה לבד או בזוג, הייתי צריכה אותך כגורם חיצוני ומקצועי שתעזור לי, שתראה לי את הדרך ושתיקח אותי לשם. עשית את זה בענק. אתה אולי לא מודע לכך אבל אתה חבל ההצלה שלי מהשיממון המיני בו הייתי עד שהגעתי אליך. תודה שהדלקת בי להבה.
ל.

משהו שכל אישה בוגרת חייבת לעצמה, נקודה. אתה ללא ספק המשבצת הכי חשובה ביומן שלי, והיומן שלי עמוס…
ע.

תודה על עוד רגע בלתי נשכח, כיף שזכיתי להגיע אליך וכיף שמצאתי את המקום המושלם שאליו אני יכולה לברוח מדי פעם בלי להרגיש אשמה, מבלי להתחייב למישהו / משהו. מקום בו הכל נמחק ונשכח ושום דבר לא קיים חוץ ממני ומהרצונות שלי! תודה על הקשבה אמיתית ותודה על שאתה פשוט שם יחד איתי.
ל.

וואו! מה זה היה?? הטרפת אותי.
לא האמנתי שאגמור ככה אי פעם. לא ידעתי שזה יתכן.
אני עדיין ברעידות. כל הגוף שלי בגלים מטורפים.
איך נוחתים עכשיו? אני בכלל לא רוצה לנחות.
אני רוצה לחזור שוב לאותו החדר ואותה המיטה ולהתמסר למגע שלך.
היה אדיר!
ד.

רציתי להודות לך מאוד על היום. אני עדיין על מצב רטט…

רוני היקר,
אני לא בטוחה שיש מילים חזקות ומדויקות מספיק כדי לתאר את מה שגרמת לי להרגיש היום.
ברגע שנכנסתי לסטודיו שלך ידעתי שקיבלתי את ההחלטה הנכונה.
כל הפחדים שלי נעלמו כשראיתי אותך. אתה ג'נטלמן אמיתי עם יכולות מדהימות לתת בלי לצפות לשום דבר בתמורה.
באשר לעיסוי עצמו …..תשוקה ועדינות וכל זה תמיד מקצועי. פתחת לי גלקסיה של עונג שחשבתי שאיבדתי מזמן.
אני שמחה שבטחתי בתחושות בטן שלי ואפשרתי לעצמי חוויה נפלאה שכזאת.
תודה על מי שאתה ומה שנתת לי, אין לי ספק שנפגש שוב!
ק.

תודה רבה לך. מרגישה כמו אחרי שבוע בחו"ל. לא יודעת איך לספר לחברות.
א.

וואו אין לי מילים לתאר את מה שעברתי אתמול על מיטת העיסוי שלך. הצלחת להביא אותי למקומות שלא הכרתי בעצמי, חוויתי עונג שהגיע לפסגה הכי גבוהה שיכולתי לדמיין את עצמי שם. הוכחת לי ואני הוכחתי לעצמי… שהכל אפשרי אם עושים את הדברים בדרך הנכונה, אם באים ממקום של נתינה עצומה לצד השני מבלי חשיבה של קבלה חזרה… זה נגע בי במקומות שמעבר לסיפוק והנאה…
ללא ספק חוויה ברמה אחרת. אני עד עכשיו מרגישה את המגע שלך על גופי ואת הרעידות והתחושות שהיו בי אתמול. אני מודה לך על ערב קסום בו גיליתי את עצמי מחדש ועל מה שהענקת לי בכל שנייה שהייתי איתך. וכמובן שאחזור שוב. תודה איש יקר
ד.