"אתה לא נהנה מזה?"

אני מניח שאם ישנו באיזשהו מקום "משרד לרישום עבודות מיוחדות ושונות" העיסוק שלי לבטח תופס שם מקום כלשהו ברשימה. לא עיסוק שגרתי – זה נכון, אבל עדיין – זאת עבודה. ועל זה אני רוצה להרחיב קצת הפעם. 
כמו כל אדם שמכבד את עבודתו, אני דואג שגם בעבודה שלי יהיו סטנדרטים גבוהים. זה אומר שיש לי אופן התנהגות והתנהלות מסוים מול הלקוחות. אני שואף לתת שירות מעולה, לגרום ללקוחות שמגיעות אליי לצאת מכאן מרוצות. אבל עיסוי ארוטי הוא כאמור לא עבודה שגרתית ועל כן גם יש בעיסוק הזה צורך בכמה דגשים מיוחדים.
בראש וראשונה: הלקוחה שבאה אליי צריכה להרגיש בטוחה ומוגנת.
לאחר מכן: היא צריכה להצליח להשתחרר.
זו הסיבה שאני מדגיש גם באתר וגם בשיחות הטלפון טרם העיסוי שישנם גבולות בתהליך ושאני עוסק בהענקה ונתינה ולא בלקיחה של משהו אליי. אני מבהיר שישנם גבולות לתהליך, שאני לא עירום במהלך העיסוי ושאין מגע מיני מלא. לפעמים בשלב הזה אני נתקל בשאלה "ואתה לא נהנה בעצמך כשאתה נוגע באישה שבאה לעיסוי?" השאלה הזו כנראה מגיעה מתוך תפיסה (שאני יכול להבין), שכשגבר נמצא עם אישה עירומה ומגורה מינית המנגנון הטבעי יוביל אותו לרצות במגע מיני איתה.
אז כדאי לחדד ולהסביר. הסיטואציה עצמה היא בדרך כלל אכן מאוד סקסית. מאוד מינית ומדליקה. אני יכול גם להוסיף שמבחינתי חלק גדול במה שמדליק כל כך בעיסוי האירוטי זה לא רק העירום או המגע הפיזי אלא בעיקר האינטימיות הגדולה שכרוכה בעיסוי הזה. האנרגיה המתגברת, הריגוש המתלהט, הידיעה שאת מתמסרת לתהליך, לטיפול, סומכת עליי ומאפשרת לי להעניק לך. ויחד עם זאת כמו שציינתי בפתיחת הפוסט: זו עבודה. זו העבודה שלי. זה אומר שאני מכבד את העבודה, אותך כלקוחה, את הכללים שהוגדרו בתחילת הסשן ומהווים גבולות גיזרה.
אז כן, אני בהחלט נהנה מזה, אני אוהב את העבודה המיוחדת שלי מאוד. אבל העובדה שאני נהנה מזה לא הופכת את המפגש להזמנה לסקס. אני אתרכז בנתינה, בהענקה, בעונג שלך. זה התפקיד שלי, ואני יכול גם להוסיף שלהעניק לך הנאה זה משהו שמאוד מהנה אותי.
איך אני עושה את זה? כנראה שילוב של אופי, מקצועיות והניסיון שרכשתי. אם תשאלי אותי – זה כיף גדול להעניק, להיות במשך כל הסשן מרוכז בעונג שלך נטו. זו זכות גדולה בשבילי.